Úvod |Podporované produkty |Vlastné produkty |História |Kontakt
Wix| Shopify| WordPress

Podporované produkty

Wix

Služba primárne založená na úpravu obsahu na webe. Dnes však už aj s podporou ESHOP, a vývojového prostredia pre vlastné úpravy a doplnenia kódu. Veľa dostupných a hlavne odladených voľných šablón a rozšírení. Služba vznikla roku 2006 v Izraeli, aktuálne s obratom 1.B dolárov, a 110 milón používateľmi.

Otvoriť službu


Shopify

Jednoduchá a stabilná služba pre založenie si eShop. Moderné rýchle rozhranie, mobilná aplikácia, štatistiky, rady, plne dostupné úpravy tém, platené aj voľné rozšírenia, napojenie na najznámejšie platobné brány. Služba vznikla roku 2006 v Kanade, aktuálne s obratom 1.6B$, a 1 milón obchodmi.

Otvoriť službu


WordPress

WP je stále najpoužívanejším webovou správou obsahu CMS. Jednou z jeho veľkých výhod je voľne dostupný kód, množstvo dostupných platených a voľných tém a rozšírení, a možná úprava akéhokoľvek kódu rôznymi spôsobmi. Vytvorený roku 2003 odkedy bol nasadený 60 milión krát.
WordPress aplikácia (meno, heslo: opensourcecms)

WP administračné rozhranie môžete ľahko upraviť do modernejšieho dizajnu pomocou produktu.
WP Admin for WordPress

WP je možné si zakúpiť aj ako cloud službu priamo od tvorcou, a tak správu hostingu a domény môžete prenechať na nich.
WordPress služba

Najvýznamnejším rozšírením je WooCommerce pre ESHOP funkcie. Toto rozšírenie je dostupné zdarma, alebo môžete použiť opäť cloud službu priamo od tvorcov.
WooCommerce služba